03-6226100
   03-6226100  

מאמרים


סחר במט"ח, איך זה עובד?

לרוב כשנחשוב על יורו ודולר, נחשוב על החופשה הבאה שלנו. כמה היא תעלה וכמה ישאר לנו לבזבז.

אך עולם מטבע החוץ הוא הרבה יותר גדול מזה. האפשרויות לסחור במטבעות יכולות להניב לכם את החופשות הבאות שלכם. החוכמה היא לדעת איך.

אז איך זה בעצם עובד?

החלטתם לסחור במט"ח ואתם רוצים לצאת לדרך. הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא לפתוח חשבון מסחר. עבור זה תרצו לדבר עם ברוקר אשר יעזור לכם בצעדיכם הראשונים בעולם המט"ח.

הברוקר יסביר לכם על המנוף הפיננסי ואיך לנהל אותו לטובתכם. היכולת שלכם לשלוט בהון גדול כאשר ההשקעה שלך עצמה, קטנה.

מנוף פיננסי? איך זה קורה?

חשבונות המסחר בדרך כלל יראו בצורת של 1:50. זה אומר שעל כל מטבע בחשבונך, תוכל להשקיע עליו פי 50. כך למשל, אם תבחרו להשקיע 100 דולר, ילווה לכם הברוקר 5,000 דולר ובכך השליטה שלכם גדלה.

חשוב לזכור כי המינוף הפיננסי הזה יכול לפעול לשני הצדדים וגם להרע לך בן רגע. מספיק שהמסחר בירידה והולך נגדך, כך ההפסד שלך יהיה גדול יותר. ככל שההון גדול יותר, הסיכון גדול יותר.

חייב לעבוד עם ברוקר?

ממש לא. כל היופי במסחר במט"ח הוא שאין כל עמלת מתווך. אתם יכולים לסחור במט"ח ישירות דרך הסוחרים מבלי להיפגש עם ברוקרים בכלל. חברות הסוחרות במט"ח עושות רווח מהפרשי השערים בהם אתה סוחר. כך שכולם יוצאים מרווחים.

אחרי שפתחתם חשבון מסחר, עשו סקר שוק איזו חברה נותנת את הרווחים הטובים ביותר עם הפער הכי מצומצם בין השערים.

איפה מוצאים חברות מסחר במט"ח

אם נודה באמת, היום לא צריך ללכת יותר לשום מקום בכדי לסחור. היום, כשקיימת אפשרות של מסחר במט"ח אונליין, אין צורך לצאת בשביל להרוויח כסף. כל שתצטרכו זה מחשב, חשבון מסחר ואתם מסודרים ויכולים לצאת לדרך.

איך יודעים באיזה מטבע לסחור?

לרוב המסחר במט"ח אונליין או לא, ייסחר בצמדים. תרצו לקנות ולמכור זוגות של מטבעות שונים. כאשר ערכם עולה, הרווח שלכם יעלה גם כן.

חשוב לבחון וללמוד על המטבעות איתם אתם רוצים לסחור, מה מטבע חזק, מה רעוע ומה כדאי או לא כדאי.

עסק מסחר המט"ח הוא עסק היכול להניב לכם המון רווחים והמון שקט נפשי, אך אם לא יודעים איך 'לשחק את המשחק' ההשלכות עלולות להיות הרסניות. וודאו כי יש לכם מסגרת כלכלית בטוחה מעבר להחלטה של מסחר במט"ח והתייעצו עם אנשי מקצוע העוסקים במסחר כבדרך קבע.

 
מאמרים נוספים
credit cards
Change Place
  03-6226100 03-6226100
כל הזכויות שמורות לחברת סי.פי.אל. פיננסים בע"מ © Webnoise - קידום ובניית אתרים
Hosted by
spd.co.il